پارسیان نور | LED کلاهی | LED اوال | LED پاور

معرفی LED کلاهی و LED اوال AC

معرفی LED کلاهی و LED اوال AC

معرفی LED کلاهی و LED اوال AC

در این پست از وبلاگ پارسیان نور میخواهیم به معرفی LED کلاهی و LED اوال AC به صورت اختصاصی بپردازیم.

قطعا در بازار نور و روشنایی شرکت های بسیاری هستند که محصولات متنوع با برند های متفاوت را اراِئه می دهند اما تمامی این تولید کنندگان و فروشندگان به دنبال یک هدف هستند و آن جذب مشتری و فروش محصولات است اما قطعا برای یک کسب و کار موفق و داشتن یک رزومه خوب فقط فروش ملاک نیست و مهمترین بحث جلب رضایت مشتری است که می تواند پایه و بقای یک بیزینس باشد. به همین منظور مجموعه روشنایی پارسیان نور با همکاری شرکت AC LED اقدام به تولید و فروش محصولات روشنایی نموده است و یکی از این محصولات ال ای دی کلاهی و ال ای دی اوال با برند AC LED می باشد،تابتوانیم رضایت شما مشتریان و همکاران محترم را بدست آوریم.

 

ال ای دی                  

 

معرفی LED کلاهی و LED اوال AC

شرکت ACLED یکی از معتبرترین تولید کنندگان محصولات روشنایی و LED می باشد که مجموعه روشنایی پارسیان نور با همکاری این شرکت توانسته محصولات با کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. یکی از محصولات ACLED  که بسیار هم پر طرفدار بوده LED کلاهی و LED اوال AC هستند که ضمن داشتن کیفیت، از نور بسیار عالی نیز برخوردار هستند.

ال ای دی کلاهی AC با چیپ اپیلد تایوان در رنگ های قرمز – سبز – آبی – سفید – آفتابی – صورتی و 7 رنگ موجود است که نکته قابل توجه اینکه به هیچ عنوان سوختگی ، ریزش و افت نور در این ال ای دی ها دیده نشده.یکی دیگر از ویژگی های این LED در رنگ قرمز اینکه از چیپ فوق العاده با کیفیت و با بزرگترین سایز چیپ در ال ای دی کلاهی یعنی چیپ 14*14 ساخته شده که این امر باعث بالا رفتن شدت نور و کیفیت این رنگ شده است.

یکی از محصولات برتر این شرکت ال ای دی کلاهی 7 رنگ است که به دو صورت منظم و نامنظم ارائه میشود،برای اطلاعات بیشتر راجب این محصول به معرفی ال ای دی کلاهی 7 رنگ مراجعه کنید.

اما ال ای دی اوال این برند یعنی AC LED در 4 رنگ قرمز – سبز – آبی و سفید موجود است که همه رنگها از چیپ بسیار با کیفیت و معتبر اپیستار تهیه و ساخته شده اند که بدون شک یکی از بهترین های بازار LED می باشد.ال ای دی اوال این مجموعه بدون استپ و پایه کوتاه هستند و علاوه بر شدت رنگ و نور عالی از ریزش و سوختگی و افت نور مستثنا هستند .

نکته دیگر اینکه ال ای دی کلاهی و ال ای دی اوال AC بدون مقاومت هم قابل استفاده می باشند اما قطعا استفاده از مقاومت باعث افزایش طول عمر تابلو های شما خواهد شد.

قطعا مهمترین مساله برای تابلو سازان محترم کیفیت LED بوده که ما این تضمین را به شما میدهیم که بدون هیچ نگرانی از جهت سوختگی و افت نور در ال ای دی AC با خیالی آسوده ساخت و تولید و در نهایت فروش تابلو ثابت خود را انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *