پارسیان نور | LED کلاهی | LED اوال | LED پاور

قوانین سایت

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه آنلاین پارسیان نور

 

با سلام و احترام خدمت بازدید کنندگان محترم فروشگاه آنلاین پارسیان نور

خواهشمندیم قبل از خرید ، قوانین و مقررات را خوانده و در صورت قبول داشتن مقررات سایت پارسیان نور محصولات مورد نظرتان را خریداری نمایید.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ها ی پارسیان نور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است. در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های پارسیان نور تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند . پارسیان نور به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

کالاهای خریداری شده که پرداخت آن انجام شده باشد بسته به نوع کالای خریداری شده از طریق پست جمهوری اسلامی ایران یا شرکت تیپاکس یا شرکت های بار بری برایتان ارسال می گردد.

مشخصات فنی و ظاهری کالاها قبل از ارسال چک می شود و ما سعی میکنیم با بسته بندی مناسب کالا را سالم به دستتان برسانیم.

با توجه به اینکه شرکت های بار بری کالاها را بیمه می کنند در صورتی که کالا از نظر ظاهرفیزیکی و بسته بندی دچار مشکل بود از پذیرش آن اجتناب کنید و موضوع را به مسئول شرکت باربری اطلاع دهید.

در صورتی که حجم و وزن مناسب با شیوه ارسال انتخاب شده شما نباشد کارشناسان ما با شما جهت شیوه ارسال کالا تماس می گیرند و پس از تایید شما کالا ارسال می شود.

با توجه به فاصله انبار شرکت در غرب تهران تا شرکت های بار بری ، پارسیان نور بهترین روش ارسال را پست یا شرکت تیپاکس می داند و اگر مشتری روش حمل کالای خود را شرکت های باربری انتخاب نماید مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان هزینه پیک داخلی که کالا را از انبار پارسیان نور تا محل شرکت های باربری حمل می کنند به رقم فاکتور شما اضافه می شود.

در صورت عدم رضایت از خدمات و کالا دریافتی می توانید علاوه بر تماس با شماره ۰۲۱۴۶۸۵۵۶۳۵ از طریق ثبت فرم شکایت در سایت نیز اقدام فرمایید.

سفارشاتی که در سایت پارسیان نور ثبت می شوند و تا ۲۴ ساعت پرداخت آن نهایی نگردد معتبر نمی باشند.

با توجه به اینکه شرکت های باربری کالاها را بیمه می کنند در صورتی که کالا از نظر ظاهر فیزیکی و بسته بندی دچار مشکل بود از پذیرش آن اجتناب کنید. و موضوع را به مسئول شرکت باربری اطلاع دهید.

در صورتی که حجم و وزن بار متناسب با شیوه ارسال انتخاب شده شما نباشد کارشناسان ما با شما جهت شیوه ارسال کالا تماس می گیرند و پس از تایید شما کالا ارسال می شود.

با توجه به الویت حفظ حقوق و احترام به مشتری در پارسیان نور ترتیبی اتخاذ گردیده تا تمامی کالاهایی که برای مشتری ارسال می گردد به مدت ۷ روز مهلت تست داشته باشند.

 

شرایط برگشت کالا :

  1. مشاهده ایراد فنی در کالا : مشتری می بایست قبل از اتمام هفت روز موضوع را به پارسیان نور اطلاع دهد. بدیهی است تغییراتی که مشتری جهت تعمیر یا هر هدف دیگری بر روی کالا بوجود آورد باعث ابطال ضمانت می گردد. در این مورد مشتری می بایست کالا را به صورت مناسب بسته بندی نموده و به آدرس پستی پارسیان نور ارسال نماید . پارسیان نور در اسرع وقت پس از رسیدن کالای مرجوعی کالای جدید را برای شما ارسال می نماید . ( تمامی هزینه های پستی در این مورد بر عهده مشتری است )
  2. مشاهده مغایرت در کالای ارسال شده با کالای درخواستی : در صورتی که کالای ارسال شده با کالای درخواستی شما مغایرت دارد می بایست تا جای ممکن که مغایرت مشهود باشد از باز کردن سته بندی کالا خودداری نمایید و موضوع را به پارسیان نور اطلاع دهید و کالا را به صورت مناسب بسته بندی نموده و به آدرس پستی پارسیان نور ارسال نمایید ، پارسیان نور در سریعترین زمان پس از رسیدن کالای مرجوعی کالای جدید را برای شما ارسال می نماید ( تمامی هزینه های پستی در این مورد بر عهده پارسیان نور است)
  3. عدم رضایت از کالا : در صورتی که از کالای خریداری شده از پارسیان نور رضایت ندارید موضوع را با ذکر دلیل قبل از روز هفتم ابتدا بصورت تلفنی و سپس به صورت مکتوب از طریق فرم تماس با ما با ذکر شماره حساب و شماره عابر بانک و نام صاحب حساب اطلاع دهید . بدیهی است پارسیان نور با حفظ احترام به نظر شما کالا را در صورت سلامت از شما تحویل میگیرد و حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت وجه پرداختی را به حسابتان واریز می نماید (هزینه پست کالای مرجوعی در این مورد به عهده مشتری می باشد ) قابل ذکر است هر گونه دستکاری و تغییرات در کالا باعث ابطال گارانتی می شود.

 

نکات مهم :

  • هرگونه دستکاری و تغییرات باعث ابطال گارانتی می شود.
  • پارسیان نور تمامی کالاهی ارسالی را به بهترین نحو بسته بندی می کند . تمامی شرکت های حمل هزینه ای بابت بیمه بار دریافت می کنند و در صورتی که کالا شما در مراحل حمل دچار آسیب شده باشد پارسیان نور با شما همکاری می کند تا از طریق شرکت باربری خسارت وارده را دریافت نمایید.
  • در صورت انتخاب ارسال کالا از طریق پست مبلغ ۲۰۰۰ تومن به فاکتور شما جهت بسته بندی پستی اضافه می شود.
  • در صورتی که کالای برگشتی در انبار موجود نباشد در صورت رضایت مشتری کالای مشابه ارسال می گردد و در صورتی که مورد تایید مشتری نبود وجه پرداختی حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریز می گردد.